Nasza idea

Witaj,

Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy, że podobnie jak My jesteś typem „książkożercy”, który ponad wszystko ceni sobie chwile spędzone nad stronnicami pasjonujących lektur.

Podobno teraz książkę może napisać każdy… choć nie każdy powinien. Jak wybierać spośród tak wielu i jednocześnie nie stracić cennego czasu na czytanie nudnej grafomanii? Nie przejmuj się – od czego masz STUK PUK BOOK!

Jesteśmy po to, aby każdy kto chce, mógł w prosty sposób dowiedzieć się, na jakie pozycje wydawnicze warto zwrócić uwagę i wydać pieniądze, którym należy bezapelacyjnie poświęcić całą noc, by przeczytać je jednym tchem a które należy omijać szerokim łukiem w księgarniach.

Będziemy też wskazywać na te pozycje, których lekturę można odłożyć na później, a także te, które są po prostu słabe – bo przecież i taka literatura się zdarza.

Znajdziecie tu recenzje książek dla dzieci, kryminałów, powieści, biografii, poradników…

The sky’s the limit.

Dzięki współpracy z licznymi wydawnictwami, będziemy na bieżąco informować Was o zbliżających się premierach wydawniczych, targach książki , a także wydarzeniach literackich.

Aha, jeszcze jedno… właściwie to może od tego powinniśmy zacząć? Stuk Puk Book będzie miejscem, w którym szczególną uwagę będziemy przykładać do tego, co w literackim Toruniu piszczy się i co pisze się na temat książek.

Naszą działalność toruńską skupimy na:

  • stworzeniu platformy publikacyjnej dla młodych, niezależnych autorów, którzy na tym portalu będą mogli prezentować swój dorobek,
  • informowaniu o wydarzeniach literackich, których areną jest miasto Toruń,
  • a może z czasem sami będziemy współtworzyć wydarzenia lub organizować je samodzielnie? Kto wie!
Zapraszamy Was do współtworzenia naszego portalu!